Stan na prodaju Novi Sad 53m2, 571037
Šifra: #571037
Pregledano: 15
Kategorija: Stanovi
Cena
125.660 €
Kvadratura
53 ㎡
Struktura
Dvosoban
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Predstavljamo vam strukturno odličan stan u samoj blizini Železničke stanice. Sama zgrada je veoma lepo održavana, posebno enterijer. Stan je veoma lepog rasporeda i funkcionalan, uz određena ulaganja može biti sjajno mesto za idealan porodičan život. Okolo zgrade ima dosta parkinga i zelenila. Nalazi se u blizini Bulevara Kralja Petra, tako da su svi sadržaji veoma dostupni i pristupačni(prodavnice, marketi, aut.linije, apoteke, škola..). Za sve dodatne informacije, pozovite!
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
571037
Kvadratura
53 m2
Cena
125.660 €
Prateći objekti
Ostava
Cena po m2
2.370,94 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
4 / 5
Tehnička opremljenost
Klima
Način grejanja
Centralno